top of page

להבין, לבחור, לבשל

זה פשוט!

יפעת מלילי סופר נשואה לרוני ואימא ל 4 בנות, גרה בישוב כמון שבגליל (מעל כרמיאל). מטפלת בתזונה וצמחי מרפא  מרצה ומנחת סדנאות וקורסים לבישול בריא , הוצאתי לאור את ספרי הראשון להבין לבחור לבשל זה פשוט! בשנת 2018 , כתבתי את הספר מתוך רצון לחלוק ולשתף ידע ניסיון ומחקר רב שנים לתת בידי הקורא כלים פשוטים וישמים צעד אחר צעד לחיים בריאים .

במקביל לעבודתי כמטפלת בתזונה בעשור האחרון עבדתי  17 שנים בפסיכיאטריה ילדים ונוער בחצי משרה עבודה שהייתה עבורי מזון לנשמה שם עסקתי בהדרכת וליווי של ילדים והורים בפעילויות מגוונות יצירה ,קלפים טיפולים ,ליווי צמוד במצבי חיים משתנים  ,תקשורת מקרבת ועוד. . תחומים שעד היום מידי פעם  אני מעבירה סדנאות בקלפים טיפולים להעצמה ותקשורת מקרבת לאנשים עם צרכים מיוחדים מעגלי נשים ועוד .

אני שוזרת בחיי פעילויות התנדבותיות כחלק מתפיסת עולמי לתת ולא רק לקחת מקומות עיקרים בהתנדבות :  "אהבה שאני" מרכז לליווי ותמיכה בחולי סרטן מעגל ראשון ושני שם אני מטפלת בתזונה ורכזת מטפלים, מרכז עוצמה בכרמיאל קורס לתזונה בריאה לנשים במשקל עודף ,בפתחון לב – ייעוץ תזונתי לנתמכים, הרצאה להורים לילדים אוטיסטים לקשישים בבית אבות ועוד

 

בנוסף לאהבתי הגדולה לבני האנוש אני מאד אוהבת את הכדור עליו אנחנו חיים משתדלת לחיות ירוק ככל האפשר וגם עשה לעורר מודעות לעניין. תרומתי הצנועה להגברת המודעות האקולוגית משפחתי ואני היבואנים של כפכפי גורוס , מטעמי אידאולוגיה שמירה על איכות הסביבה, קיימות,  לראות שאפשר אחרת. אפשר לתת ולא רק לקחת gurusisrael.co.il  

 

חלומי האוטופי, שנחייה בשלום האחד עם האחר שנצמח להיות חברה אנושית בריאה אוהבת וחומלת ללא הבדלים של צבע, מין, גזע וזה כולל את בעלי חיים ואימא אדמה.

שנדע לכבד ולתת מקום לכולם ממקום רגיש ואכפתי, שנתחבר ללב לאנושיות שבנו ממקום נעלה וגבוה וביחד נתמוך, ניצור ונגשים.

 

וקצת על הספר

כתבתי את הספר למען כל אותם אנשים שהבינו שהאוכל של היום זה הבריאות של היום ומחר, רפואה מונעת לכולם.

למען כל האימהות והאבות היקרים/ות שבוחרים לחיות באחריות לגדל ולחנך לבריאות.

 

בחברת השפע בה אנו חיים מגוון עשיר של מזונות, המדפים בסופר מלאים בכל טוב, מגישים לנו אוכל מעובד בשלל צבעים וטעמים באריזות מרהיבות. המדיה מציפה אותנו במסרים שיווקיים ובמידע רב ומבלבל.

 

 

אני עשיתי את השינוי לפני 15 שנים למען בריאותם של בני משפחתי .כתבתי אותו מתוך רצון לחלוק ולשתף ידע ניסיון ומחקר רב שנים בשקיפות מלאה בשפה פשוטה בגובה העיניים.

הספר לוקח אתכם הקוראים למסע בין המזונות, ומגיש לכם את כל האמת על הצלחת כולל מחקרים והמלצות, כדי שתוכלו לבחור בעצמכם מתוך הבנה מה בריא, כמה? למה? וגם מה לא!!!

 

מקריאת הספר תלמדו כיצד להרכיב את צלחת המזון, תספק לגוף את כל אבות המזון, לבריאות במיטבה. הספר נותן כלים מעשיים לבניית תפריט בריא ומזין כולל רשימת קניות, תפריט שבועי מומלץ, סדנת בישול, וטיפים רבים נוספים לשמירה על אורח חיים בריא ומאוזן.

למדתי 3 שנים תזונה וצמחי מרפא, דמיון מודרך, ארומתרפיה, ביוארגונמי, אימון אישי, תטא הילינג ואקסס בארס.

אני תלמידה מורה בספר הידע.

 

בואו הצטרפו אלי למסע קולינרי של טעם ובריאות.

אני כאן...

או בטלפון: 050-4058097

Thanks! Message sent.

bottom of page